VRBOVSKÉ VETRY - festival ako u vás v obyvačke

VrbovéFutbalový štadión
Kedy: 
sobota, júl 4, 2015 - 08:00 to nedeľa, júl 5, 2015 - 12:00

Viac

Ak ste ešte nezavítali do stredu vesmíru. Ak ste sa ešte nepoklonili predsedovi Húpaciemu koňovi. Ak ste ešte netancovali krutú jekrutu. V tom prípade prišiel čas zavítať na festival Vrbovské vetry.

Nie je veľmi dôležité akú hudbu máte radi. Nie je dôležité ani to, či máte radšej komornejšie alebo zaľudnené festivaly. Dôležité vlastne nie je vôbec nič. Ak máte chuť prísť do Vrbového, zasúťažiť v pretekoch na húpacích koňoch, zahrať si živé šachy a odviazať sa v takmer obývačkovej atmosfére, tak veľmi nerozmýšľajte a vydajte sa smer Vrbové. Za smiešnu sumu získate viac ako by ste očakávali. Samozrejme iba za tých okolností, ak príjmete pravidlá bratov Jóbusovcov a multiorganizácie KRIAK. Spoznať tento vesmír je naozaj účinným odstrihnutím od všetkej neduživej reality. 

Tešiť sa mimo iného môžete na Talent Transport, Chikilikitua či venezuelské Gypsy Ska Orchestra. Samozrejme tiež na množstvo skvelých ľudí, potok piva, ale aj nabádanie k abstinencii, dáku tu cigánsku a stotisíc atrakcii. Stanuje sa v areáli i obďaľeč. Rôznorodý program navyše vo Vrbovom trvá celý týždeň. 

Umelecký druh: 
Viac info tu: 
http://www.vrbovskevetry.sk/