More filmov na MFFK Febiofest 2017

Kino LumièreKino MladosťKino Klap...
Viac

Medzinárodný filmový festival klubov preruší všetky pôsty bohato prestretým stolom plným filmov. Fanúšikov "krátkometráží" zahltí v súťaži krátkych filmov s názvom V strede Európy. Hlavnou lahôdkarkou sa ale stane Agnieszka Holland, ktorá do Bratislavy pribehne rovno z Berlinale aby tu predstavila svoj najnovší film Cez kosti mŕtvych. 

Umelecký druh: 

Sloboda pod nákladom

Kino Mladosť
Viac

Do kín prišiel nový film Pavla Barabáša s názvom Sloboda pod nákladom. Každý nový dokument tohto znamenitého filmára je udalosť a zrejme tomu nebude inak ani pri snímnke o tatranských nosičoch. Videli sme kamzíky, medvede, vlky. Teraz prišiel čas pozrieť sa na portréty jedinečných ľudí, ktorí nechávajú na štítoch najnižších svetových veľhôr pot, krv a najmä srdce. V dokumentárnom filme Pavla Barabáša Sloboda pod nákladom spoznáme najstaršiu generáciu nosičov, ktorí zásobujú vysokohorské chaty. Tatry sú ich poslednou rezerváciou. Barabáš ich stihol zachytiť.

Umelecký druh: 

Crème de la crème alebo Najlepšie z najlepšieho

Kino Film EuropeKino Mladosť
Viac

To najlepšieho z francúskeho filmu je tu už po druhý raz. Chuťovky ako Dva dni, jedna noc, Sils Maria a mnoho ďalších bude servírovať primárne Kino Film Europe, ale aj kino Mladosť a detašované regionálne klubové kiná a priestory. Tieto lahôdky si netreba nechať ujsť. Vychutnáme si ich spolu?

MFF Bratislava (15. ročník)

Kino LumièreKino MladosťKino NostalgiaKino Film EuropeBatelier
Viac

Filmový festival počas 6 dní prinesie výber zo svetových filmových festivalov, ako aj všeličo z domácej kinematografie. V sekcii Pocta sa zoznámime s dánskym režisérom Bille Augustom, Focus bude zameraný na izraelský film... Bohatý program aj s dátumami a časmi nájdete nižšie.


Subscribe to RSS - Kino Mladosť