Ľudia.Levy.Orly.Jarabice.

Subclub Bratislava
A. P. Čechov / T. Procházka: Ľudia.Levy.Orly.Jarabice. (foto: Radovan Dranga)A. P. Čechov / T. Procházka: Ľudia.Levy.Orly.Jarabice. (foto: Radovan Dranga)A. P. Čechov / T. Procházka: Ľudia.Levy.Orly.Jarabice. (foto: Radovan Dranga)A. P. Čechov / T. Procházka: Ľudia.Levy.Orly.Jarabice. (foto: Radovan Dranga)

ĽUDIA.LEVY.ORLY.JARABICE.
scény zo života umeleckého podľa APČ

Je to večer ako každý iný. Šesť priateľov sa stretáva v klube aby zabudlo. Na realitu okolo. Na život ktorý nie je podľa ich predstáv. Na svet ktorý sa im pred očami rozpadá. Šesť mladých ľudí milujúcich, nenávidiacich, snívajúcich o jednotnej spoločnej duši tvorstva vo svete, kde život vyhasína. 
Variácia na jeden z najkrajších a najčastejšie inscenovaných textov ruského klasika Antona Pavloviča Čechova prináša v réžii Tomáša Procházku nemilosrdný 
a neprikrášlený portrét jednej stratenej generácie, ktorá sa narodila do sveta ktorý o ňu nestojí. Aký svet zanechávame mladej generácii? Má zmysel tvoriť umenie v spoločnosti, ktorá ho odsunula na posledné miesto v hodnotovom rebríčku? 
Je lepšie zaradiť sa do systému, pokiaľ ho nedokážeme zmeniť alebo treba bojovať do posledného dychu? Nové formy? Alebo radšej nič?

Tvorivý tím
Umelecký druh: 
Žáner: 
0
Vaše hodnotenie: Žiadne